w dsc 0358hhhh

25 maja w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka odbyła się kolejna LIV sesja Rady Miejskiej w Witkowie. W związku z przypadającym 27 maja „Dniem Samorządu Terytorialnego” przed rozpoczęciem sesji okolicznościowym...

Konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027

Szanowni Państwo, trwają konsultacje społeczne założeń Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” na lata 2023-2027.

Zapraszamy Państwa do konsultacji wstępnie opracowanej...

w happy mothers day g4f1235acb 1280nnmm

W tym pięknym dniu jakim jest Dzień Matki wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia pogody ducha, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń.

Życzymy zdrowia, dumy ze swoich pociech oraz wszystkiego, co...

Ptasia grypa

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gnieźnie w związku ze stwierdzeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków — HPAI u ptactwa dzikiego w powiecie słupeckim oraz podejrzeniem wystąpienia tejże choroby w powiecie...

Film relacjonujący Turniej Piłkarski Osiedli i Sołectw Gminy Witkowo zorganizowany 20 maja na terenie kompleksu boisk „Orlik 2012”.

konsultacjehhh

Szanowni Państwo, trwają konsultacje społeczne założeń Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” na lata 2023-2027.

Nasze Stowarzyszenie opracowuje nową Strategię, która będzie stanowiła...

w g dsc 10004nnn

10 drużyn wzięło udział w Turnieju Piłkarskim Osiedli i Sołectw Gminy Witkowo, który 20 maja zawitał na orlika przy ulicy Wrzesińskiej. Wszystko to w ramach zbliżającego się Dnia Dziecka. Organizatorem przedsięwzięcia...

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości i windykacji należności

Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy i Miasta Witkowo przy ul. Gnieźnieńskiej 1, 62-230 Witkowo.

I. Stanowisko pracy: Skarbnik Gminy i Miasta

 

II. Wymagania...