OGŁOSZENIE O PISEMNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM
Polski Związek Działkowców
RODZINNY OGRÓD DZIAŁKOWY „Karola”

ul. Dworcowa
Witkowo 62-230

Dane kontaktowe:
tel. 506-052-070
tel. 888-052-172
e –mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na:
Przyłączenie do sieci elektroenergetycznej ogródków działkowych w miejscowościach:
- Witkowo, dz. Nr 73, 75/9
- Małachowo Wierzbiczany, dz. Nr 52/3.

Postępowanie jest prowadzone w oparciu o przepisy:

a) Ustawy Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami) zwanej dalej ustawą.

b) Uchwały Nr 14/III/2015 Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców z dnia 1.10..2015 r. w sprawie zasad prowadzenia inwestycji i remontów w rodzinnych ogrodach działkowych W Polskim Związku Działkowców, z późniejszymi zmianami.

1. Przedmiot zamówienia.

Przedmiotem zamówienia jest przyłączenie do sieci elektroenergetycznej ogródków działkowych w miejscowościach Witkowo oraz Małachowo Wierzbiczany poprzez budowę przyłączy kablowych elektroenergetycznych nn 0,4kV wraz ze złączami kablowo-pomiarowymi wg. załączonej Dokumentacji projektowej AR PROJECT.

Z dokumentacją projektową można zapoznać się w ROD „Karola” w Witkowie w terminie uzgodnionym telefonicznie z Panem Markiem Pałucha lub pobrać ze strony internetowej: http://www.poznan@pzd.pl

2. Miejsce i sposób uzyskania specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można w formie papierowej odebrać w siedzibie Zarządu ROD „Karola” w Witkowie w terminie uzgodnionym telefonicznie z Panem Markiem Pałucha telefon . 888-052-172. Specyfikacja w formie papierowej jest odpłata – 0,50 PLN za 1 stronę.

Wersję elektroniczną można pobrać ze strony internetowej: http://www.poznan.pzd.pl

Pełna treść ogłoszenia