Jeżeli ktoś z Was myśli, że pierwszą przepowiednią Świąt Bożego Narodzenia jest pierwsza gwiazdka, pierwszy płatek śniegu na szybie czy też czerwony nos Rudolfa przy mikołajowych saniach – jesteście w błędzie! Pierwszy sygnał do rozpoczęcia świąt w Gminie Witkowo dajemy podczas Rodzinnego Biegu Mikołajkowego!. To właśnie tego dnia świąteczne iluminacje rozbłysły w naszym mieście.

III Rodzinny Bieg Mikołajkowy

Start biegu miał miejsce przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowie, gdzie każdy uczestnik  biegu otrzymał odblaskową opaskę. Meta tradycyjnie znajdowała się przy choince na witkowskim rynku. Właśnie tam na uczestników czekała gorąca czekolada oraz słodki upominek.

III Rodzinny Bieg Mikołajkowy

III Rodzinny Bieg Mikołajkowy

Fani świątecznego klimatu, a w taki na pewno wprowadzają tysiące kolorowych lampek, przybyli aby w dniu odpalenia iluminacji ponownie zobaczyć, jak pięknie wygląda rozświetlone Witkowo.

III Rodzinny Bieg Mikołajkowy

To wyjątkowe wydarzenie co roku przyciąga mieszkańców, dla których nie liczy się rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim dobra zabawa, wspólne odliczanie do świąt i pozytywna energia! Atmosferę tego wyjątkowego spotkania podgrzewały dodatkowo świąteczne piosenki.

Zapraszamy do galerii