w img 5738

„PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE TRWA WIECZNIE – JEST W RĘKACH DŁUGOWIECZNOŚCI”.

105. rocznica urodzin Pani Aleksandry Wesołowskiej stała się doskonałą okazją do wspomnień najważniejszych wydarzeń z Jej życia. Pani Aleksandra urodziła się 12 lutego 1914 roku w Witkowie w rodzinie długowiecznej jako córka Kazimierza i Leokadii Wesołowskich. Z wykształcenia jest księgową. Pracowała w Rzemieślniczej Spółdzielni Pracy Branży Skórzanej w Witkowie, Banku Spółdzielczym w Gnieźnie, a następnie w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Witkowie. Dopóki zdrowie pozwalałaoJej pasją była jazda na rowerze i czytanie książek.

w img 5735

Z tej okazji Jubilatkę odwiedziła delegacja witkowskiego samorządu na czele z Burmistrzem Gminy i Miasta Witkowo – Marianem Gadzińskim, Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Witkowie – Marianem Walczakiem, Radnym Rady Miejskiej – Markiem Biadaszem oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Witkowie – Alicją Wentland. Burmistrz wręczył bukiet kwiatów i list okolicznościowy, w którym oprócz zdrowia, nadziei i siły do pokonywania wszelkich trudów życia codziennego, życzył wytrwałości i wielu radosnych dni w gronie życzliwych i najbliższych osób.

w img 5753

Dostojna Jubilatka, nie kryła wzruszenia i radości w związku z niecodziennymi odwiedzinami. Nie zabrakło pysznego tortu urodzinowego i toastów na cześć Pani Aleksandry.

Raz jeszcze, składamy Pani Aleksandrze życzenia wszelkiej pomyślności oraz długich lat życia w dobrym zdrowiu.