w img 2771

W czwartkowy wieczór, witkowskie Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka pękało w szwach. Ogromna liczba fanów Marka Piekarczyka i Ajagore zgromadziło się by wysłuchać koncert legendarnego wokalisty.

Marek Piekarczyk to wokalista i autor tekstów. Znany przede wszystkim jako długoletni lider zespołu TSA, którego był członkiem, z przerwami, od 1981 do 2018 roku. W latach 2013-2014 zasiadał w jury programu The Voice of Poland.

w img 2646

Witkowski koncert trwał blisko dwie godziny. Fani usłyszeli znane utwory i ballady. Już od drugiej piosenki śpiewali je razem z zespołem. Wiele razy skandowano imię Marka Piekarczyka, dziękując mu za wiele lat śpiewania. Łzy, śmiech i piękna muzyka w wykonaniu charyzmatycznego wokalisty oraz atmosfera, która towarzyszyła uczestnikom tego koncertu jest nie do opisania. Cały czas miało się wrażenie, że bierze się udział w niezwykłym wydarzeniu. Sam Marek Piekarczyk był zaskoczony, tak dobrym przyjęciem.

w img 2596

Nagrania studyjne nie oddają dostatecznie dobrze możliwości wokalnych Piekarczyka. Dopiero koncert pokazał jak wyśmienitym jest muzykiem. Publiczność była głęboko poruszona wykonaniem utworów w nowych aranżacjach muzyków z Ajagore.

Każdy kto odwiedził Centrum Kultury w tym dniu, w miłej, rodzinnej atmosferze, mógł posilić się w kąciku kawowym. Zarówno Marek Piekarczyk, jak i zespół, po koncercie poświęcili swój czas na rozdawanie autografów, pamiątkowe zdjęcia, a także dłuższe rozmowy.

Zapraszamy do galerii