W listopadzie w Urzędzie Gminy i Miasta odbyły się narady dotyczące inicjatyw, które już w grudniu zagoszczą w Witkowie oraz lokalnych placówkach edukacyjnych i kulturalnych.

21 listopada w sali narad witkowskiego magistratu rozmawiano o programie I Festiwalu Świętego Mikołaja (1-12 grudnia). O wydarzeniach w ramach nowego przedsięwzięcia obradowali: Marek Wiatrowski - Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo, Alicja Wentland  - Sekretarz Gminy i Miasta Witkowo, Tomasz Radacz – Dyrektor Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie oraz Dyrektorzy i przedstawiciele gminnych szkół i przedszkoli. W spotkaniu uczestniczyli również ks. Hubert Nowak – Proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie, jako jeden z głównych pomysłodawców I Festiwalu Świętego Mikołaja oraz Julia Kozieł z  lokalu „Z Bzikiem Bistro & Cafe” – współorganizator Witkowskiego Jarmarku Świątecznego.

w dsc 7135fff

Następnie 23 listopada w Urzędzie Gminy i Miasta Witkowo zorganizowano spotkanie w sprawie XIX Turnieju Mikołajowego, zaplanowanego na 10 grudnia w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Czerniejewskiej. Naradę poprowadził Marek Wiatrowski – Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo, w której udział wzięli także: Alicja Wentland  - Sekretarz Gminy i Miasta Witkowo, Tomasz Radacz – Dyrektor Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie oraz Dyrektorzy i reprezentanci publicznych, a także niepublicznych szkół oraz przedszkoli z terenu Gminy Witkowo.

Efekty prac sztabów organizacyjnych poznamy już niebawem za pośrednictwem plakatów prezentujących szczegółowe harmonogramy wydarzeń.