Konkurs na dekorację 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Witkowie

CEL: Stworzenie konkursowej dekoracji na 31. Finał WOŚP. Inspiracja do dekoracji może być zaczerpnięta z grafik 31. Finału WOŚP (kolorowa dżungla lub podwodny świat), a także z tematu “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”, a także dodatkowego hasła WOŚP na 31. Finał “Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW: Zdobywanie umiejętności pracy zespołowej, rozwijanie kreatywności, zwiększenie świadomości na temat wolontariatu oraz budowanie aktywnej postawy społecznej.

MIEJSCE: Wśród zespołów, które zgłoszą chęć udziału w konkursie zostaną rozlosowane miejsca (fragmenty pomieszczeń) w Centrum Kultury oraz holu
SP nr  2 i Hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Czerniejewskiej 14 w Witkowie.

CZAS: Konkurs rozpoczyna się z dniem ogłoszenia i trwa do dnia 29.01.2023 r. Termin zgłaszania i przydzielania miejsc dekoracji do 12.01.2023 r. Dekoracje mogą być przygotowywane przez cały styczeń w placówce zgłoszonej do konkursu. Ostatecznie prace powinny być wykonane do dnia 28.01.2023 r. Termin montażu dekoracji należy z wyprzedzeniem ustalić z pracownikami OKSiR Witkowo, którzy będą odpowiedzialni za montaż dekoracji.

ZGŁOSZENIA: Do konkursu zgłasza się Placówka Oświatowa lub jej określona część (np. klasa, oddział przedszkolny) wraz z opiekunem. Liczba osób w zgłoszonej grupie nie może przekraczać 30 dzieci (wraz z opiekunem). Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 502-331-313 oraz drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UCZESTNICY: Uczestnikami mogą być dzieci reprezentujące daną  placówkę oświatową. Udział mogą brać dzieci w różnym wieku uczęszczające do danej placówki. W przygotowaniu dekoracji mogą pomagać wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice i rodzeństwo zgłoszonych dzieci. Zespół to grupa, klasa, licząca maksymalnie 30 osób.

KOMISJA KONKURSOWA: Komisja w dniu 29.01.2023 r. po obejrzeniu wszystkich dekoracji wyłoni zwycięzcę, któremu przyzna nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo.

NAGRODA: Wyjazd dla 30 dzieci do Parku Trampolin „Jump Now” w Gnieźnie.

WYGRANY: Wygrana drużyna zostanie ogłoszona podczas 31. Finału WOŚP w Witkowie w trakcie wydarzeń odbywających się na Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Czerniejewskiej.Konkurs dla Placówek Oświatowych