Tuż przed atakiem mrozów udało się ukończyć ostatnie w tym roku inwestycje drogowe na ulicach zlokalizowanych w Witkowie. Na ulicy Kosynierów Miłosławskich na długości ok. 150 m wykonano nową pełną konstrukcję drogi z nawierzchnią asfaltową o szerokości 5 m.

w img 9747hsbs

Taką samą technologię zastosowano na ul. Bajecznej gdzie wybudowano ok. 250 m drogi o szerokości 4,5 m. Wykonawcami robót na ul. Kosynierów Miłosławskich była firma Drogowa Begier Sławomir Spółka Komandytowo-Akcyjna z Nekli za kwotę 256 000,00 zł natomiast na ul. Bajecznej Firma Usługowo-Handlowa „ANNA” Anna Białobrzycka z Gniezna za kwotę 386 657, 27 zł.

w img 9757j

W odbiorze robót udział brali Burmistrz Marian Gadziński, jego Zastępca Marek Wiatrowski oraz Radni Rady Miejskiej: Paweł Szymański i Marian Walczak oraz Łukasz Misiewicz – pracownik Urzędu Gminy i Miasta Witkowo.

w img 9760ddd

w img 9750ssfsf

To nie jedyne inwestycje na terenie Witkowa. W listopadzie wykonano nową nawierzchnie drogową na ul. Bolesława Chrobrego, a do odbioru zgłoszono wykonanie prac na ulic: Jana Pawła II i Różanej oraz chodnika w Jaworowie.