Festyn Rodzinny - Witkowska Noc Świętojańska

Festyn Rodzinny - Witkowska Noc Świętojańska w ramach Dni Witkowa

Gra terenowa:

Zapraszamy do wspólnej zabawy Rodziców, Dziadków, Dzieci, Wnuczęta, całe Rodziny! Poszukajcie wspólnie „Kwiatu Paproci” spacerując po Witkowie.

W godzinach 10:00 - 17:00 w Parku Kościuszki będziecie mogli pobierać Karty Odpowiedzi. Wszystkie instrukcje i trasę spaceru poznacie w niedzielę. Dla tych Dzieci, którym uda się wykonać wszystkie zadania mamy drobne upominki.

Ich wręczenie odbędzie się przy Stawku „Kubuś” ok. godz. 18:00

15:00 – Plac zabaw dla Dzieci – Stadion Miejski (wstęp wolny)
15:30 – Turniej Strzelecki z karabinka pneumatycznego prowadzony przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie
18:00 – Intronizacja Króla Kurkowego – przekazanie insygniów władzy
18:15 – Wręczenie upominków oraz rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wianek
18:30 – „Noc Świętojańska” – widowisko taneczne w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego (m.in. puszczanie wianków na wodzie, skoki przez ognisko) – teren przy Stawku „Kubuś” w Witkowie

Konkurs na najpiękniejszy wianek z polnych kwiatów. Zgodnie z tradycją Nocy Świętojańskiej zapraszamy wszystkie Dzieci (i Dorosłych do pomocy) do plecenia wianków na głowę. Wszystkich, w wiankach na głowie, zapraszamy do ich prezentacji o godzinie 18:00 nad Stawek „Kubuś”.

Jeśli chcecie wziąć udział w Grze lub Konkursie na Najpiękniejszy Wianek – zgłoszenie należy napisać na naszego Messengera facebook.com/witkowo.z.nami.zobaczysz.wiecej do soboty (22.06.2024 r.) do godziny 17:00.