Sołectwo Chłądowo

  1. Kazimierz Dominiak – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Leszek Kaźmierczak – członek Rady Sołeckiej
  3. Maria Całuj – członek Rady Sołeckiej
  4. Daniel Bethke – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Czajki

  1. Roman Rolewicz – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Andrzej Borowski – członek Rady Sołeckiej
  3. Tomasz Jerzak – członek Rady Sołeckiej
  4. Franciszek Ciesielski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ćwierdzin

  1. Krzysztof Szoszorek – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Marcin Szuba – członek Rady Sołeckiej
  3. Mariusz Krzewiński – członek Rady Sołeckiej
  4. Franciszek Kozanecki – członek Rady Sołeckiej
  5. Wiesława Chmiel – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Dębina

  1. Bernard Kopacki – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Emilia Ptaszyńska – członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Musidlak – członek Rady Sołeckiej
  4. Wiesława Konopka – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Folwark

  1. Tomasz Krajniak – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szcześniak – członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Tomkowiak – członek Rady Sołeckiej
  4. Paulina Bednarek – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gaj

  1. Stanisław Janas – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Kubasik – członek Rady Sołeckiej
  3. Marcin Lange – członek Rady Sołeckiej
  4. Halina Sarnowska – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gorzykowo

  1. Krystyna Kierzek – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Jolanta Majchrzak – członek Rady Sołeckiej
  3. Rafał Andrzejaszek – członek Rady Sołeckiej
  4. Mariusz Buczkowski – członek Rady Sołeckiej
  5. Jolanta Swat – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Jaworowo

  1. Krzysztof Bykowski – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Anita Borowska – członek Rady Sołeckiej
  3. Helena Miechowicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Aneta Wawrzyniak – członek Rady Sołeckiej
  5. Mariusz Stawikowski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kamionka

  1. Renata Sobaszkiewicz – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Jacek Paluch – członek Rady Sołeckiej
  3. Andrzej Koziński – członek Rady Sołeckiej
  4. Marzena Chmiel – członek Rady Sołeckiej
  5. Agnieszka Chmiel – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kołaczkowo

  1. Ireneusz Kwapich – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Przemysław Koziński – członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Bruch – członek Rady Sołeckiej
  4. Iwona Szymańska – członek Rady Sołeckiej
  5. Grzegorz Gaca – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Malenin

  1. Jadwiga Walerczyk – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Przemysław Walkowski – członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Majchrzak – członek Rady Sołeckiej
  4. Natalia Walerczyk – członek Rady Sołeckiej
  5. Ryszard Nowaczyk – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Kępe

  1. Henryka Stejakowska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Marek Kuczyński – członek Rady Sołeckiej
  3. Jadwiga Girżda – członek Rady Sołeckiej
  4. Agnieszka Leśna – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Wierzbiczany

  1. Iwona Mikłasz – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Nowicki – członek Rady Sołeckiej
  3. Włodzimierz Miechowicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Katarzyna Zielińska – członek Rady Sołeckiej
  5. Ewa Janicka – Stejakowska – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Złych Miejsc

  1. Elżbieta Grabowska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Inga Kuczyńska – członek Rady Sołeckiej
  3. Mariusz Rurek – członek Rady Sołeckiej
  4. Joanna Rurek – członek Rady Sołeckiej
  5. Monika Twardowska – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mąkownica

  1. Janina Wędzikowska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Małgorzata Kasprzyk – członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kudlińska – członek Rady Sołeckiej
  4. Damian Zawodny – członek Rady Sołeckiej
  5. Piotr Jakubowski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mielżyn

  1. Gabriela Szeszycka – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Kamilla Sikorska – członek Rady Sołeckiej
  3. Joanna Markiewicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Roman Bociek – członek Rady Sołeckiej
  5. Mariusz Przybylski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Odrowąż

  1. Teresa Kasprzyk – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Ewa Kozłowska – członek Rady Sołeckiej
  3. Krystyna Kozłowska – członek Rady Sołeckiej
  4. Arleta Paluch – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ostrowite Prymasowskie

  1. Grażyna Pilaczyńska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Wanda Wendland – członek Rady Sołeckiej
  3. Piotr Olszewski – członek Rady Sołeckiej
  4. Karol Walczak – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Piaski

  1. Stanisław Garstka – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Maciej Tysiąc – członek Rady Sołeckiej
  3. Zbigniew Nowakowski – członek Rady Sołeckiej
  4. Justyna Garstka – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocinek

  1. Henryk Szymański – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Leszek Mikołajewski – członek Rady Sołeckiej
  3. Aleksander Krause – członek Rady Sołeckiej
  4. Marzena Szczepańska – członek Rady Sołeckiej
  5. Hanna Czaplicka – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocin

  1. Małgorzata Woźniak – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Barbara Szcześniak – członek Rady Sołeckiej
  3. Wioletta Ziółkiewicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Maria Stajkowska – członek Rady Sołeckiej
  5. Waldemar Kowalski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Skorzęcin

  1. Renata Kozińska – Sołectwo – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Monika Krall – członek Rady Sołeckiej
  3. Adam Kujawa – członek Rady Sołeckiej
  4. Aldona Dudek – członek Rady Sołeckiej
  5. Maria Remisz – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Sokołowo

  1. Beata Starczewska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Zbigniew Pawłowski – członek Rady Sołeckiej
  3. Katarzyna Kaczyńska – członek Rady Sołeckiej
  4. Leszek Trudziński – członek Rady Sołeckiej
  5. Aneta Kuchta – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Strzyżewo Witkowskie

  1. Leszek Kryszak – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Sylwia Kaźmierczak – członek Rady Sołeckiej
  3. Beata Liberkowska – członek Rady Sołeckiej
  4. Irena Jagodzińska – członek Rady Sołeckiej
  5. Marta Walczak – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wiekowo

  1. Tomasz Przychodzki – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Bożena Janowicz – członek Rady Sołeckiej
  3. Krzysztof Wiącek – członek Rady Sołeckiej
  4. Eliasz Pietruszewski – członek Rady Sołeckiej
  5. Krzysztof Zięba – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Witkówko

  1. Barbara Nowaczyk – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szeszycki – członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Zawodny – członek Rady Sołeckiej
  4. Piotr Kaszyński – członek Rady Sołeckiej

 Sołectwo Małachowo Szemborowice

  1. Beata Tomaszewska – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Daria Trzaskawka – członek Rady Sołeckiej
  3. Edyta Wyrębek – członek Rady Sołeckiej
  1. Piotr Jóźwik – Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Renata Robaszkiewicz – Wiceprzewodnicząca RM (od listopada 2019 r.)
  3. Marian Walczak – Wiceprzewodniczący RM
  4. Marek Biadasz – Radny
  5. Marek Budzik – Radny
  6. Krzysztof Bykowski – Radny
  7. Krzysztof Chołodecki – Radny
  8. Eugeniusz Czaplicki – Radny
  9. Elżbieta Grabowska – Radna (od listopada 2019 r.)
  10. Tomasz Janas – Radny
  11. Paweł Lisiak – Radny
  12. Czesław Nowaczyk – Radny
  13. Eugeniusz Piniarski – Radny
  14. Paweł Roszyk – Radny
  15. Paweł Szymański – Radny

Marek Wiatrowski (do czerwca 2019 r.)

 Rada Miejska w Witkowie kadencji 2014-2018

 

 

Komisje Rady Miejskiej

Komisja Rewizyjna

  1. Pan Marek Biadasz – Przewodniczący Komisji
  2. Pan Tomasz Janas – Z-ca Przewodniczącego
  3. Pan Krzysztof Bykowski
  4. Pani Elżbieta Grabowska
  5. Pan Paweł Lisiak
  6. Pan Eugeniusz Piniarski
  7. Pan Paweł Roszyk

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Pan Krzysztof Bykowski – Przewodniczący Komisji
  2. Pan Eugeniusz Piniarski – Z-ca Przewodniczącego
  3. Pan Marek Biadasz
  4. Pan Marek Budzik
  5. Pan Paweł Szymański

Komisja Finansów i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

  1. Pan Eugeniusz Czaplicki – Przewodniczący Komisji
  2. Pan Marek Biadasz
  3. Pan Krzysztof Chołodecki
  4. Pan Czesław Nowaczyk
  5. Pani Renata Robaszkiewicz – Z-ca Przewodniczącego
  6. Pan Marian Walczak

Komisja Gospodarki Rolnej, Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego

  1. Pan Paweł Lisiak – Przewodniczący Komisji
  2. Pan Eugeniusz Czaplicki
  3. Pani Elżbieta Grabowska
  4. Pan Tomasz Janas
  5. Pan Eugeniusz Piniarski
  6. Pani Renata Robaszkiewicz – Z-ca Przewodniczącego
  7. Pan Paweł Szymański

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Pomocy Społecznej

  1. Pan Paweł Szymański – Przewodniczący Komisji
  2. Pan Marek Budzik
  3. Pan Krzysztof Bykowski
  4. Pan Krzysztof Chołodecki – Z-ca Przewodniczącego
  5. Pan Piotr Jóźwik
  6. Pan Czesław Nowaczyk
  7. Pan Paweł Roszyk
  8. Pan Marian Walczak

Zgodnie ze statutami sołectw, 4 - letnia kadencja Sołtysów i Rad Sołeckich określona zarządzeniem nr 17/2015 Burmistrza GiM Witkowo trwa od 10 lutego 2015r.

Składy Rad Sołeckich w kadencji 2015-2019

Sołectwo Chłądowo

  1. Kazimierz Dominiak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Sylwia Kujawa - członek Rady Sołeckiej
  3. Maciej Przybylski - członek Rady Sołeckiej
  4. Piotr Kądzielawski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Czajki

  1. Roman Rolewicz - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Andrzej Borowski - członek Rady Sołeckiej
  3. Tomasz Jerzak - członek Rady Sołeckiej
  4. Franciszek Ciesielski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ćwierdzin

  1. Franciszek Kozanecki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Janusz Szuba - członek Rady Sołeckiej
  3. Natalia Łykowska - członek Rady Sołeckiej
  4. Krzysztof Szoszorek - członek Rady Sołeckiej
  5. Dariusz Sroczyński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Dębina

  1. Bernard Kopacki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Emilia Ptaszyńska - członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Musidlak - członek Rady Sołeckiej
  4. Jarosław Kuliński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Folwark

  1. Tomasz Krajniak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szcześniak - członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kwapich - członek Rady Sołeckiej
  4. Zbigniew Sawikowski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gaj

  1. Stanisław Janas - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Kubasik - członek Rady Sołeckiej
  3. Wojciech Kaźmierczak - członek Rady Sołeckiej
  4. Zenon Średziński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gorzykowo

  1. Marian Marciniak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Monika Andrzejaszek - członek Rady Sołeckiej
  3. Czesław Woźniak - członek Rady Sołeckiej
  4. Karol Staniszewski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Jaworowo

  1. Krzysztof Bykowski - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Kazimierz Szczepankiewicz - członek Rady Sołeckiej
  3. Helena Miechowicz - członek Rady Sołeckiej
  4. Aneta Wawrzyniak - członek Rady Sołeckiej
  5. Sławomir Wojciechowski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kamionka

  1. Renata Robaszkiewicz - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Jacek Paluch - członek Rady Sołeckiej
  3. Andrzej Koziński - członek Rady Sołeckiej
  4. Marzena Chmiel - członek Rady Sołeckiej
  5. Agnieszka Chmiel - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kołaczkowo

  1. Ireneusz Kwapich - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Przemysław Koziński - członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Bruch - członek Rady Sołeckiej
  4. Iwona Szymańska - członek Rady Sołeckiej
  5. Małgorzata Perlicka - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Malenin

  1. Jadwiga Walerczyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Danuta Walkowska - członek Rady Sołeckiej
  3. Wojciech Chmielewski - członek Rady Sołeckiej
  4. Barbara Jaskólska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Kępe

  1. Henryka Stejakowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Aleksandra Marciniak - członek Rady Sołeckiej
  3. Marek Wiatrowski - członek Rady Sołeckiej
  4. Jadwiga Girżda - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Szemborowice

  1. Beata Tomaszewska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Damian Dziencielak - członek Rady Sołeckiej
  3. Marcin Soppa - członek Rady Sołeckiej
  4. Daria Trzaskawka - członek Rady Sołeckiej
  5. Edyta Wyrębek - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Wierzbiczany

  1. Andrzej Grabowski - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Roman Przybylski - członek Rady Sołeckiej
  3. Włodzimierz Miechowicz - członek Rady Sołeckiej
  4. Zygmunt Drabik - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Złych Miejsc

  1. Elżbieta Grabowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Inga Kuczyńska - członek Rady Sołeckiej
  3. Mariusz Rurek - członek Rady Sołeckiej
  4. Joanna Rurek - członek Rady Sołeckiej
  5. Magdalena Dutko - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mąkownica

  1. Janina Wędzikowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Małgorzata Kasprzyk - członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kudlińska - członek Rady Sołeckiej
  4. Damian Zawodny - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mielżyn

  1. Gabriela Szeszycka - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Kamilla Sikorska - członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kinecka - członek Rady Sołeckiej
  4. Roman Bociek - członek Rady Sołeckiej
  5. Michał Bondalski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Odrowąż

  1. Teresa Kasprzyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Ewa Kozłowska - członek Rady Sołeckiej
  3. Krystyna Kozłowska - członek Rady Sołeckiej
  4. Adam Nowak - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ostrowite Prymasowskie

  1. Grażyna Pilaczyńska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Wanda Wendland - członek Rady Sołeckiej
  3. Piotr Olszewski - członek Rady Sołeckiej
  4. Karol Walczak - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Piaski

  1. Stanisław Garstka - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Maciej Tysiąc - członek Rady Sołeckiej
  3. Bernard Drzewiecki - członek Rady Sołeckiej
  4. Eugeniusz Szyperski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocinek

  1. Henryk Szymański - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Leszek Mikołajewski - członek Rady Sołeckiej
  3. Tomasz Kiełczewski - członek Rady Sołeckiej
  4. Barbara Wasiewicz - członek Rady Sołeckiej
  5. Hanna Czaplicka - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocin

  1. Małgorzata Woźniak - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Barbara Szcześniak - członek Rady Sołeckiej
  3. Wioletta Ziółkiewicz - członek Rady Sołeckiej
  4. Maria Stejakowska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Skorzęcin

  1. Renata Kozińska - Sołectwo - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Walczak - członek Rady Sołeckiej
  3. Grzegorz Nowaczyk - członek Rady Sołeckiej
  4. Agnieszka Rewers - członek Rady Sołeckiej
  5. Wojciech Wendland - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Sokołowo

  1. Beata Starczewska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Zbigniew Pawłowski - członek Rady Sołeckiej
  3. Roman Wendland - członek Rady Sołeckiej
  4. Leszek Trudziński - członek Rady Sołeckiej
  5. Aneta Kuchta - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Strzyżewo Witkowskie

  1. Leszek Kryszak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Damian Kapczyński - członek Rady Sołeckiej
  3. Karol Jaskólski - członek Rady Sołeckiej
  4. Irena Jagodzińska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wiekowo

  1. Tomasz Przychodzki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Bożena Janowicz - członek Rady Sołeckiej
  3. Krzysztof Wiącek - członek Rady Sołeckiej
  4. Mariusz Kuster - członek Rady Sołeckiej
  5. Marta Pietruszewska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Witkówko

  1. Barbara Nowaczyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szeszycki - członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Zawodny - członek Rady Sołeckiej
  4. Piotr Kaszyński - członek Rady Sołeckiej

Zgodnie ze statutami osiedli, 4 - letnia kadencja przewodniczących zarządów  osiedli i zarządów osiedli trwa od 1 stycznia 2015r.

Składy Zarządów Osiedli w kadencji 2015-2019:

Zarząd Osiedla Nr 1
Przewodniczący Zarządu Osiedla Jerzy Nowak
Z-ca Przewodniczącego Bronisław Zieliński
Członkowie Zarządu
1. Franciszek Wareńczak
2. Marek Sucholas
3. Stanisław Nawrocki

Zarząd Osiedla Nr 2
Przewodniczący Zarządu Osiedla Jan Orchowski
Z-ca Przewodniczącego Krystyna Świątek
Członkowie Zarządu
1. Tomasz Rachelski
2. Kazimierz Walczak
3. Piotr Stejakowski

Zarząd Osiedla Nr 3
Przewodniczący Zarządu Osiedla Rafał Majewski
Z-ca Przewodniczącego Stanisław Perlicki
Członkowie Zarządu
1. Michał Woźnicki
2. Marietta Janicka
3. Daniela Woźniak

Zarząd Osiedla Nr 4
Przewodniczący Zarządu Osiedla Marian Walczak
Z-ca Przewodniczącego Marek Zieliński
Członkowie Zarządu
1. Ryszard Nowakowski
2. Adam Skowron
3. Franciszek Bosacki
4. Grażyna Grzybowska
5. Ewa Janas

Zarząd Osiedla Nr 5
Przewodniczący Zarządu Osiedla Adolf Pławczyk
Z-ca Przewodniczącego Tadeusz Śliwecki
Członkowie Zarządu
1. Iwona Kempska-Chrzanowska
2. Józef Synoradzki
3. Ireneusz Pieróg
4. Anna Loranc

Zarząd Osiedla Nr 1

  • Przewodniczący Zarządu Jerzy Nowak
  • Zastępca Przewodniczącego Marek Sucholas

Członkowie Zarządu:

  1. Agata Trzebińska
  2. Franciszek Wareńczak
  3. Izabela Wędzikowska

Zarząd Osiedla Nr 2

  • Przewodniczący Zarządu Jan Orchowski
  • Zastępca Przewodniczącego Janusz Dutkiewicz

Członkowie Zarządu:

  1. Tomasz Rachelski
  2. Piotr Stejakowski
  3. Kazimierz Walczak

Zarząd Osiedla Nr 3

  • Przewodniczący Zarządu Rafał Majewski
  • Zastępca Przewodniczącego Bernard Knast

Członkowie Zarządu:

  1. Czesław Nowaczyk
  2. Tomasz Radacz
  3. Wiesława Owczarzak
  4. Krystian Bednarkiewicz
  5. Hanna Szeszycka

Zarząd Osiedla Nr 4

  • Przewodniczący Zarządu Marian Walczak
  • Zastępca Przewodniczącego Marek Zieliński

Członkowie Zarządu:

  1. Wiesława Kotecka
  2. Ewa Janas
  3. Ryszard Nowakowski
  4. Grażyna Grzybowska
  5. Bogumiła Piniarska

Zarząd Osiedla Nr 5 im. Lotnictwa Polskiego

  • Przewodniczący Zarządu Paweł Roszyk
  • Zastępca Przewodniczącego Anna Loranc

Członkowie Zarządu:

  1. Iwona Kempska-Chrzanowska
  2. Beata Korona
  3. Marek Jakubiak