Składy Rad Sołeckich w kadencji 2019 – 2023

Sołectwo Chłądowo

  1. Kazimierz Dominiak – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Leszek Kaźmierczak – członek Rady Sołeckiej
  3. Maria Całuj – członek Rady Sołeckiej
  4. Daniel Bethke – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Czajki

  1. Roman Rolewicz – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Andrzej Borowski – członek Rady Sołeckiej
  3. Tomasz Jerzak – członek Rady Sołeckiej
  4. Franciszek Ciesielski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ćwierdzin

  1. Krzysztof Szoszorek – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Marcin Szuba – członek Rady Sołeckiej
  3. Mariusz Krzewiński – członek Rady Sołeckiej
  4. Franciszek Kozanecki – członek Rady Sołeckiej
  5. Wiesława Chmiel – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Dębina

  1. Bernard Kopacki – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Emilia Ptaszyńska – członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Musidlak – członek Rady Sołeckiej
  4. Wiesława Konopka – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Folwark

  1. Tomasz Krajniak – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szcześniak – członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Tomkowiak – członek Rady Sołeckiej
  4. Paulina Bednarek – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gaj

  1. Stanisław Janas – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Kubasik – członek Rady Sołeckiej
  3. Marcin Lange – członek Rady Sołeckiej
  4. Halina Sarnowska – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gorzykowo

  1. Krystyna Kierzek – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Jolanta Majchrzak – członek Rady Sołeckiej
  3. Rafał Andrzejaszek – członek Rady Sołeckiej
  4. Mariusz Buczkowski – członek Rady Sołeckiej
  5. Jolanta Swat – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Jaworowo

  1. Krzysztof Bykowski – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Anita Borowska – członek Rady Sołeckiej
  3. Helena Miechowicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Aneta Wawrzyniak – członek Rady Sołeckiej
  5. Mariusz Stawikowski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kamionka

  1. Renata Sobaszkiewicz – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Jacek Paluch – członek Rady Sołeckiej
  3. Andrzej Koziński – członek Rady Sołeckiej
  4. Marzena Chmiel – członek Rady Sołeckiej
  5. Agnieszka Chmiel – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kołaczkowo

  1. Ireneusz Kwapich – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Przemysław Koziński – członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Bruch – członek Rady Sołeckiej
  4. Iwona Szymańska – członek Rady Sołeckiej
  5. Grzegorz Gaca – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Malenin

  1. Jadwiga Walerczyk – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Przemysław Walkowski – członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Majchrzak – członek Rady Sołeckiej
  4. Natalia Walerczyk – członek Rady Sołeckiej
  5. Ryszard Nowaczyk – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Kępe

  1. Henryka Stejakowska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Marek Kuczyński – członek Rady Sołeckiej
  3. Jadwiga Girżda – członek Rady Sołeckiej
  4. Agnieszka Leśna – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Wierzbiczany

  1. Iwona Mikłasz – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Nowicki – członek Rady Sołeckiej
  3. Włodzimierz Miechowicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Katarzyna Zielińska – członek Rady Sołeckiej
  5. Ewa Janicka – Stejakowska – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Złych Miejsc

  1. Elżbieta Grabowska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Inga Kuczyńska – członek Rady Sołeckiej
  3. Mariusz Rurek – członek Rady Sołeckiej
  4. Joanna Rurek – członek Rady Sołeckiej
  5. Monika Twardowska – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mąkownica

  1. Janina Wędzikowska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Małgorzata Kasprzyk – członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kudlińska – członek Rady Sołeckiej
  4. Damian Zawodny – członek Rady Sołeckiej
  5. Piotr Jakubowski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mielżyn

  1. Gabriela Szeszycka – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Kamilla Sikorska – członek Rady Sołeckiej
  3. Joanna Markiewicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Roman Bociek – członek Rady Sołeckiej
  5. Mariusz Przybylski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Odrowąż

  1. Teresa Kasprzyk – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Ewa Kozłowska – członek Rady Sołeckiej
  3. Krystyna Kozłowska – członek Rady Sołeckiej
  4. Arleta Paluch – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ostrowite Prymasowskie

  1. Grażyna Pilaczyńska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Wanda Wendland – członek Rady Sołeckiej
  3. Piotr Olszewski – członek Rady Sołeckiej
  4. Karol Walczak – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Piaski

  1. Stanisław Garstka – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Maciej Tysiąc – członek Rady Sołeckiej
  3. Zbigniew Nowakowski – członek Rady Sołeckiej
  4. Justyna Garstka – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocinek

  1. Henryk Szymański – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Leszek Mikołajewski – członek Rady Sołeckiej
  3. Aleksander Krause – członek Rady Sołeckiej
  4. Marzena Szczepańska – członek Rady Sołeckiej
  5. Hanna Czaplicka – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocin

  1. Małgorzata Woźniak – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Barbara Szcześniak – członek Rady Sołeckiej
  3. Wioletta Ziółkiewicz – członek Rady Sołeckiej
  4. Maria Stajkowska – członek Rady Sołeckiej
  5. Waldemar Kowalski – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Skorzęcin

  1. Renata Kozińska – Sołectwo – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Monika Krall – członek Rady Sołeckiej
  3. Adam Kujawa – członek Rady Sołeckiej
  4. Aldona Dudek – członek Rady Sołeckiej
  5. Maria Remisz – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Sokołowo

  1. Beata Starczewska – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Zbigniew Pawłowski – członek Rady Sołeckiej
  3. Katarzyna Kaczyńska – członek Rady Sołeckiej
  4. Leszek Trudziński – członek Rady Sołeckiej
  5. Aneta Kuchta – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Strzyżewo Witkowskie

  1. Leszek Kryszak – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Sylwia Kaźmierczak – członek Rady Sołeckiej
  3. Beata Liberkowska – członek Rady Sołeckiej
  4. Irena Jagodzińska – członek Rady Sołeckiej
  5. Marta Walczak – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wiekowo

  1. Tomasz Przychodzki – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Bożena Janowicz – członek Rady Sołeckiej
  3. Krzysztof Wiącek – członek Rady Sołeckiej
  4. Eliasz Pietruszewski – członek Rady Sołeckiej
  5. Krzysztof Zięba – członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Witkówko

  1. Barbara Nowaczyk – Sołtys – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szeszycki – członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Zawodny – członek Rady Sołeckiej
  4. Piotr Kaszyński – członek Rady Sołeckiej

 Sołectwo Małachowo Szemborowice

  1. Beata Tomaszewska – Sołtys – Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Daria Trzaskawka – członek Rady Sołeckiej
  3. Edyta Wyrębek – członek Rady Sołeckiej