Władze Samorządowe Gminy i Miasta Witkowo kadencji 2014-2018

Drukuj

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo - Marian Gadziński

Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - Marian Gadziński
(od 2016 r.)

 

Krzysztof Szkudlarek Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo

Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - ś.p. Krzysztof Szkudlarek
(od 1994 r. do 2015 r.)

 Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo - Łukasz Scheffs

 Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo - Łukasz Scheffs
(od 14.06.2016 r.)

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo - Marian Gadziński
(od 1996 r. do 2015 r.)

 

Sekretarz Gminy i Miasta Witkowo - Elżbieta Kiełpińska

Sekretarz Gminy i Miasta Witkowo
Elżbieta Kiełpińska

Skarbnik Gminy i Miasta Witkowo - Halina Rzepecka

Skarbnik Gminy i Miasta Witkowo
Halina Rzepecka

Rada Miejska w Witkowie kadencji 2014-2018

Drukuj

Piotr Jóźwik Przewodniczący Rady Miejskiej

 

  1. Biadasz Marek
  2. Bosacki Franciszek
  3. Czaplicki Eugeniusz
  4. Jóźwik Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
  5. Kaźmierczak Grzegorz
  6. Kowalski Adam
  7. Kwapich Ireneusz - Wiceprzewodniczący RM
  8. Loranc Anna
  9. Popek Roman
  10. Roszyk Paweł (od 31.03.2017 r.)
  11. Szymański Paweł
  12. Śliwecki Tadeusz
  13. Walczak Marian - Wiceprzewodniczący RM
  14. Wendel Monika
  15. Wiatrowski Marek (od 29.04.2016 r.)
    Mucha Henryk (do 15.12.2016 r.)
    Grabowski Łukasz (do 7.01.2016 r.)

 

Rada Miejska w Witkowie kadencji 2014-2018

Od lewej stoją:  Roman Popek, Grzegorz Kaźmierczak, Paweł Szymański, Henryk Mucha, Monika Wendel, Eugeniusz Czaplicki, Piotr Jóźwik (Przewodniczący Rady), Marian Walczak, Marian Gadziński (Burmistrz), Ireneusz Kwapich, Anna Loranc, Adam Kowalski, Franciszek Bosacki, Marek Biadasz, Tadeusz Śliwecki.

 


Komisja Rewizyjna

1. Marek Biadasz Przewodniczący Komisji
2. Roman Popek Z-ca Przewodniczącego
3. Tadeusz Śliwecki
4. Eugeniusz Czaplicki
5. Marek Wiatrowski (od 31.03.2017 r.)
Henryk Mucha (do 15.12.2016 r.)

 


Komisja Finansów i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

1. Grzegorz Kaźmierczak Przewodniczący Komisji
2. Franciszek Bosacki Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Loranc
4. Marian Walczak
5. Ireneusz Kwapich
6. Marek Biadasz
7. Paweł Roszyk (od 31.03.2017 r.)
Wiatrowski Marek
(do 31.03.2017 r.)

 


Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Przestrzegania Porządku Publicznego

1. Ireneusz Kwapich Przewodniczący Komisji
2. Grzegorz Kaźmierczak
3. Eugeniusz Czaplicki Z-ca Przewodniczącego
4. Roman Popek
5. Monika Wendel
6. Adam Kowalski
7. Paweł Szymański

 


Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Opieki Społecznej

1. Tadeusz Śliwecki Przewodniczący Komisji
2. Monika Wendel
3. Franciszek Bosacki
4. Adam Kowalski
5. Anna Loranc
6. Marian Walczak
7. Piotr Jóźwik
8. Wiatrowski Marek Z-ca Przewodniczącego
9. Paweł Szymański
10. Paweł Roszyk (od 31.03.2017 r.)
Henryk Mucha
(do 15.12.2016 r.)

Jesteś tutaj Władze Samorządowe