Fundacja Dar Oze informuje o możliwości uzyskania do 800.000 zł na instalacje fotowoltaiczne od 3KWp do 200 KWp w formie bezzwrotnego dofinansowania dla rolników. Dofinansowanie nie może wynosić więcej jak 40% wartości inwestycji. Dofinansowane będą przedsięwzięcia dotyczące zakupu i montażu nowych jednostek wytwórczych, wraz z podłączeniem ich do sieci dystrybucyjnej/przesyłowej, w których do produkcji energii wykorzystuje się: energię ze źródeł odnawialnych, ciepło odpadowe, ciepło pochodzące z kogeneracji. Informujemy, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Agroenergia”.

Dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne - wnioski przyjmowane będą w terminie do 20.12.2019 r. lub do wyczerpania alokacji środków.

Wnioski przyjmowane będą w terminie do 20.12.2019 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Fundacja Dar Oze będzie przyjmowała interesantów do dnia 06.12.2019. Wnioski rozpatrywane są według kolejności składania, może być taka sytuacja że, gdy wyczerpie się alokacja środków, dotacje zostaną wstrzymane. Im szybciej złożymy wniosek tym większa szansa na uzyskanie dofinansowania. Będziemy pracowali dla Państwa do uzyskania sukcesu, oraz będziemy do państwa dyspozycji od podpisania umowy aż po rozliczenie projektu. Każdy rolnik, który myśli o tym, aby stworzyć instalację fotowoltaiczną, oraz każda osoba indywidualna, która chce uzyskać dofinansowanie na remont budynku jednorodzinnego/dwurodzinnego proszone są o kontakt telefoniczny na poniższe numery telefonów.

Kontakt: Fundacja Dar Oze

Zapraszamy na naszą stronę internetową: daroze.pl

Dariusz Skrobisz: 575 475 306 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Asystentka; Irena Chomicka 575 887 402, 785 016 778 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.