Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo z dnia 23.10.2020 r.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS CoV-2

Urząd Gminy i Miasta w Witkowie wstrzymuje przyjmowanie mieszkańców i interesantów.

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju. Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań, dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego w trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny podjąłem decyzję o zamknięciu bezpośredniej obsługi mieszkańców i interesantów.

DO ODWOŁANIA URZĄD GMINY I MIASTA W WITKOWIE WRAZ Z JEDNOSTKAMI PODLEGŁYMI

NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ MIESZKAŃCÓW I INTERESANTÓW.

(wyjątkiem jest rejestracja zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego)

Rezygnujemy z kontaktu bezpośredniego, ale nie przerywamy jednak pracy. Pracownicy urzędu będą pracowali, by załatwiać sprawy mieszkańców drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Na drzwiach Urzędu znajduje się oznakowana skrzynka podawcza, do której prosimy wrzucać korespondencje oraz informacje do urzędników z prośbą o kontakt.

W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców Gminy Witkowo i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

Dane kontaktowe do poszczególnych referatów oraz jednostek podległych znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt” (www.witkowo.pl/kontakt).

Przewodnik po usługach dostępny w zakładce „Dla mieszkańców/Przewodnik” po usługach

(www.witkowo.pl/dla-mieszkancow/przewodnik-po-uslugach)

Biuro Informacji tel. 61 477 81 94    Sekretariat tel. 61 477 73 00        faks 61 477 88 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   epuap.gov.pl (Adres skrytki: /Witkowo/SkrytkaESP)