Ze względu na stan epidemiologiczny na terenie Gminy Witkowo od dnia 08.10.2020 r.
Urząd Gminy i Miasta Witkowo ograniczył bezpośrednią obsługę mieszkańców.
W Urzędzie Gminy i Miasta w Witkowie jednocześnie może przebywać jeden interesant.
Wizyty w Urzędzie muszą zostać wcześniej umówione telefonicznie z pracownikami Urzędu.

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń. Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań, dużych skupisk ludzi.

Podkreślam, że przychodzenie do Urzędu wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia nas wszystkich, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Prosimy korzystać ze „skrzynki podawczej” zamontowanej na drzwiach Urzędu, do której można wrzucać korespondencje oraz informacje do pracowników urzędu.

W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców Gminy Witkowo i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

Dane kontaktowe do poszczególnych referatów oraz jednostek podległych znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt” (www.witkowo.pl/kontakt).

Przewodnik po usługach dostępny w zakładce „Dla mieszkańców/Przewodnik” po usługach

(www.witkowo.pl/dla-mieszkancow/przewodnik-po-uslugach)

Biuro Informacji tel. 61 477 81 94, Sekretariat tel. 61 477 73 00, faks 61 477 88 55.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   epuap.gov.pl (Adres skrytki: /Witkowo/SkrytkaESP)