Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo

 

Ze względu na stan epidemiologiczny na terenie Gminy Witkowo od dnia 22.03.2021 r.

Urząd Gminy i Miasta Witkowo ogranicza bezpośrednią obsługę mieszkańców.

W Urzędzie Gminy i Miasta w Witkowie jednocześnie może przebywać jeden interesant.

Wizyty w Urzędzie muszą zostać wcześniej umówione telefonicznie z pracownikiem Urzędu.

Wyjątkiem jest rejestracja zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

 

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju. Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań.

Ograniczamy kontakt bezpośredni, ale nie przerywamy jednak pracy. Pracownicy urzędu będą załatwiać sprawy mieszkańców drogą telefoniczną lub elektroniczną. W przypadku gdy konieczny będzie kontakt bezpośredni pracownik Urzędu ustali z interesantem dogodny termin wizyty w celu bezpośredniego załatwienia sprawy.

Dodatkowo na drzwiach Urzędu znajduje się oznakowana skrzynka podawcza, do której prosimy wrzucać korespondencje oraz informacje do urzędników.

W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców Gminy Witkowo i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

 Dane kontaktowe do poszczególnych referatów oraz jednostek podległych znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt” (www.witkowo.pl/kontakt).

Przewodnik po usługach dostępny w zakładce „Dla mieszkańców/Przewodnik” po usługach

(www.witkowo.pl/dla-mieszkancow/przewodnik-po-uslugach)

Biuro Informacji tel. 61 477 81 94    Sekretariat tel. 61 477 73 00        faks 61 477 88 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   epuap.gov.pl (Adres skrytki: /Witkowo/SkrytkaESP)