Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2021 r. na targi: Nordic Organic Food Fair 2021, Malmo (Szwecja), odbywające się w dniach 17-18 listopada 2021 r.

Targi Nordic Organic Food Fair organizowane są od 2013 roku i stanowią odpowiedź na współczesne wymagania konsumentów stawiane produktom spożywczym. Targi przyciągają tysiące odwiedzających: dystrybutorów, hurtowników, detalistów i kupujących, zainteresowanych certyfikowaną żywnością i napojami ekologicznymi. Wydarzenie to uważane jest przez przedsiębiorców za jedno z najważniejszych w branży spożywczej. W jednym miejscu można spotkać 500 wystawców z ponad 48 krajów i blisko 5 000 odwiedzających z 63 państw (dane za 2019 r.).

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” oraz posiadają produkty z certyfikowaną żywnością i napojami ekologicznymi.

„Nordic Organic Food Fair to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich wyrobów, technologii i nawiązania kontaktów handlowych” – Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz z podpisanymi:

  • Regulaminem naboru,
  • Oświadczeniem o pomocy de minimis,
  • Formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis,
  • aktualnym wypisem z KRS/CEIDG.

na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą, do 8 lipca 2021 r.

 

Szczegółowe informacje oraz niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo na stronie: https://www.umww.pl/nabor-przedsiebiorstw-na-stoisko-regionalne-wojewodztwa-wielkopolskiego-na-targi-wpisane-w-obszar-inteligentnej-specjalizacji-1

Dodatkowe informacje udzielane są przez Panią Anetę Kubik z Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu - tel. 61 62 66 251, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Strona internetowa Targów: https://www.nordicorganicexpo.com/