Rady Sołeckie i Zarządy Osiedli na kadencję 2015 - 2018

Drukuj

Zgodnie ze statutami sołectw, 4 - letnia kadencja Sołtysów i Rad Sołeckich określona zarządzeniem nr 17/2015 Burmistrza GiM Witkowo trwa od 10 lutego 2015r.

Składy Rad Sołeckich w kadencji 2015-2019

 

Sołectwo Chłądowo

  1. Kazimierz Dominiak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Sylwia Kujawa - członek Rady Sołeckiej
  3. Maciej Przybylski - członek Rady Sołeckiej
  4. Piotr Kądzielawski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Czajki

  1. Roman Rolewicz - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Andrzej Borowski - członek Rady Sołeckiej
  3. Tomasz Jerzak - członek Rady Sołeckiej
  4. Franciszek Ciesielski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ćwierdzin

  1. Franciszek Kozanecki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Janusz Szuba - członek Rady Sołeckiej
  3. Natalia Łykowska - członek Rady Sołeckiej
  4. Krzysztof Szoszorek - członek Rady Sołeckiej
  5. Dariusz Sroczyński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Dębina

  1. Bernard Kopacki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Emilia Ptaszyńska - członek Rady Sołeckiej
  3. Agnieszka Musidlak - członek Rady Sołeckiej
  4. Jarosław Kuliński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Folwark

  1. Tomasz Krajniak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szcześniak - członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kwapich - członek Rady Sołeckiej
  4. Zbigniew Sawikowski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gaj

  1. Stanisław Janas - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Kubasik - członek Rady Sołeckiej
  3. Wojciech Kaźmierczak - członek Rady Sołeckiej
  4. Zenon Średziński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gorzykowo

  1. Marian Marciniak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Monika Andrzejaszek - członek Rady Sołeckiej
  3. Czesław Woźniak - członek Rady Sołeckiej
  4. Karol Staniszewski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Jaworowo

  1. Krzysztof Bykowski - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Kazimierz Szczepankiewicz - członek Rady Sołeckiej
  3. Helena Miechowicz - członek Rady Sołeckiej
  4. Aneta Wawrzyniak - członek Rady Sołeckiej
  5. Sławomir Wojciechowski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kamionka

  1. Renata Robaszkiewicz - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Jacek Paluch - członek Rady Sołeckiej
  3. Andrzej Koziński - członek Rady Sołeckiej
  4. Marzena Chmiel - członek Rady Sołeckiej
  5. Agnieszka Chmiel - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kołaczkowo

  1. Ireneusz Kwapich - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Przemysław Koziński - członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Bruch - członek Rady Sołeckiej
  4. Iwona Szymańska - członek Rady Sołeckiej
  5. Małgorzata Perlicka - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Malenin

  1. Jadwiga Walerczyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Danuta Walkowska - członek Rady Sołeckiej
  3. Wojciech Chmielewski - członek Rady Sołeckiej
  4. Barbara Jaskólska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Kępe

  1. Henryka Stejakowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Aleksandra Marciniak - członek Rady Sołeckiej
  3. Marek Wiatrowski - członek Rady Sołeckiej
  4. Jadwiga Girżda - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Wierzbiczany

  1. Andrzej Grabowski - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Roman Przybylski - członek Rady Sołeckiej
  3. Włodzimierz Miechowicz - członek Rady Sołeckiej
  4. Zygmunt Drabik - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Złych Miejsc

  1. Elżbieta Grabowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Inga Kuczyńska - członek Rady Sołeckiej
  3. Mariusz Rurek - członek Rady Sołeckiej
  4. Joanna Rurek - członek Rady Sołeckiej
  5. Magdalena Dutko - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mąkownica

  1. Janina Wędzikowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Małgorzata Kasprzyk - członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kudlińska - członek Rady Sołeckiej
  4. Damian Zawodny - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mielżyn

  1. Gabriela Szeszycka - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Kamilla Sikorska - członek Rady Sołeckiej
  3. Anna Kinecka - członek Rady Sołeckiej
  4. Roman Bociek - członek Rady Sołeckiej
  5. Michał Bondalski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Odrowąż

  1. Teresa Kasprzyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Ewa Kozłowska - członek Rady Sołeckiej
  3. Krystyna Kozłowska - członek Rady Sołeckiej
  4. Adam Nowak - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ostrowite Prymasowskie

  1. Grażyna Pilaczyńska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Wanda Wendland - członek Rady Sołeckiej
  3. Piotr Olszewski - członek Rady Sołeckiej
  4. Karol Walczak - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Piaski

  1. Stanisław Garstka - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Maciej Tysiąc - członek Rady Sołeckiej
  3. Bernard Drzewiecki - członek Rady Sołeckiej
  4. Eugeniusz Szyperski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocinek

  1. Henryk Szymański - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Leszek Mikołajewski - członek Rady Sołeckiej
  3. Tomasz Kiełczewski - członek Rady Sołeckiej
  4. Barbara Wasiewicz - członek Rady Sołeckiej
  5. Hanna Czaplicka - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocin

  1. Małgorzata Woźniak - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Barbara Szcześniak - członek Rady Sołeckiej
  3. Wioletta Ziółkiewicz - członek Rady Sołeckiej
  4. Maria Stejakowska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Skorzęcin

  1. Renata Kozińska - Sołectwo - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Krzysztof Walczak - członek Rady Sołeckiej
  3. Grzegorz Nowaczyk - członek Rady Sołeckiej
  4. Agnieszka Rewers - członek Rady Sołeckiej
  5. Wojciech Wendland - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Sokołowo

  1. Beata Starczewska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Zbigniew Pawłowski - członek Rady Sołeckiej
  3. Roman Wendland - członek Rady Sołeckiej
  4. Leszek Trudziński - członek Rady Sołeckiej
  5. Aneta Kuchta - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Strzyżewo Witkowskie

  1. Leszek Kryszak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Damian Kapczyński - członek Rady Sołeckiej
  3. Karol Jaskólski - członek Rady Sołeckiej
  4. Irena Jagodzińska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wiekowo

  1. Tomasz Przychodzki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
  2. Bożena Janowicz - członek Rady Sołeckiej
  3. Krzysztof Wiącek - członek Rady Sołeckiej
  4. Mariusz Kuster - członek Rady Sołeckiej
  5. Marta Pietruszewska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Witkówko

  1. Barbara Nowaczyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  2. Tomasz Szeszycki - członek Rady Sołeckiej
  3. Sławomir Zawodny - członek Rady Sołeckiej
  4. Piotr Kaszyński - członek Rady Sołeckiej

Zgodnie ze statutami osiedli, 4 - letnia kadencja przewodniczących zarządów  osiedli i zarządów osiedli trwa od 1 stycznia 2015r.

Składy Zarządów Osiedli w kadencji 2015-2018:

Zarząd Osiedla Nr 1
Przewodniczący Zarządu Osiedla Jerzy Nowak
Z-ca Przewodniczącego Bronisław Zieliński
Członkowie Zarządu
1.Franciszek Wareńczak
2.Marek Sucholas
3.Stanisław Nawrocki

Zarząd Osiedla Nr 2
Przewodniczący Zarządu Osiedla Jan Orchowski
Z-ca Przewodniczącego Krystyna Świątek
Członkowie Zarządu
1. Tomasz Rachelski
2. Kazimierz Walczak
3. Piotr Stejakowski

Zarząd Osiedla Nr 3
Przewodniczący Zarządu Osiedla Rafał Majewski
Z-ca Przewodniczącego Stanisław Perlicki
Członkowie Zarządu
1. Michał Woźnicki
2. Marietta Janicka
3. Daniela Woźniak

Zarząd Osiedla Nr 4
Przewodniczący Zarządu Osiedla Marian Walczak
Z-ca Przewodniczącego Marek Zieliński
Członkowie Zarządu
1. Ryszard Nowakowski
2. Adam Skowron
3. Franciszek Bosacki
4. Grażyna Grzybowska
5. Ewa Janas

Zarząd Osiedla Nr 5
Przewodniczący Zarządu Osiedla Adolf Pławczyk
Z-ca Przewodniczącego Tadeusz Śliwecki
Członkowie Zarządu
1. Iwona Kempska-Chrzanowska
2. Józef Synoradzki
3. Ireneusz Pieróg
4. Anna Loranc

 

Jesteś tutaj Rady Sołeckie i Zarządy Osiedli