Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017
za projekt „Zintegrowany niskoemisyjny transport w powiecie gnieźnieńskim – Gmina i Miasto Witkowo”

Drukuj

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 12 czerwca 2017 r. Gmina i Miasto Witkowo została nominowana do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 za projekt związany z budową ścieżki rowerowej od miejscowości Witkowo do Skorzęcina, który uchwałą Zarządu Województwa Wielkopolskiego w 2017 r. został wybrany do dofinansowania w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 za projekt „Zintegrowany niskoemisyjny transport w powiecie gnieźnieńskim – Gmina i Miasto Witkowo”

Organizatorem konkursu jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem Merytorycznym jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju, a Partnerem medialnym redakcja sekcji Rzeczy o Innowacjach, ukazującej się na łamach „Rzeczpospolitej.”

Głównym celem ogłoszonego konkursu jest popularyzowanie proinnowacyjnego sposobu myślenia oraz docenienie tych podmiotów, które realizują zadania wpływające na zrównoważony rozwój z wykorzystaniem funduszy unijnych.

Jesteś tutaj Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017