21 lutego br. w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka odbyło się spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami z terenu naszej Gminy.

Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami

W specjalnie przygotowanym na to spotkanie wystąpieniu Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo – Marian Gadziński dokonał podsumowania minionego roku, omówił  inwestycje realizowane przez samorząd, a także dokonał prezentacji planów i zamierzeń na kolejny rok.

Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami

Następnie Bartosz Kapczyński – menadżer  Norberta Krakowiaka, zaprezentował dotychczasowe osiągnięcia Witkowianina, który jest  zawodnikiem  juniorskiej reprezentacji Polski oraz drużyny Stelmet Falubaz Zielona Góra.

Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami

Spotkanie było okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i spostrzeżeń zarówno w zakresie planów gospodarczych rozwoju Gminy, jak i działań związanych z aktywnością przedsiębiorców. Wspólny wieczór był zapewne okazją do budowania dobrych relacji przedsiębiorców z samorządem oraz wyznaczania nowych celów na rozpoczynający się rok.

Na zakończenie Włodarz  Gminy podziękował wszystkim za współpracę oraz życzył obecnym wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu prywatnym. Oficjalną część zakończył występ Barbary Parzęczewskiej – finalistki niemieckiego The Voice Senior.

Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność.