w dsc 5861

12 lutego br. mieszkanka Witkowa Aleksandra Wesołowska obchodziła 106. urodziny. Z tej okazji Jubilatkę odwiedziła delegacja witkowskiego samorządu na czele z Burmistrzem Gminy i Miasta Witkowo – Marianem Gadzińskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Witkowie – Piotrem Jóźwikiem oraz Kierownikiem MGOPS Witkowo – Wojciechem Mólem.

w dsc 5850

w dsc 5853

Pani Aleksandra urodziła się 12 lutego 1914 roku w Witkowie jako córka Kazimierza i Leokadii Wesołowskich. Z wykształcenia jest księgową. Pracowała w Rzemieślniczej Spółdzielni Pracy Branży Skórzanej w Witkowie, a następnie w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Witkowie.

w dsc 5871

Dostojna Jubilatka, nie kryła wzruszenia i radości w związku z niecodziennymi odwiedzinami. Nie zabrakło pysznego tortu urodzinowego i toastów na cześć Pani Aleksandry.

Raz jeszcze, składamy Pani Aleksandrze życzenia wszelkiej pomyślności oraz długich lat życia w dobrym zdrowiu.