10 maja br. w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie rozpoczęły się zajęcia informatyczne dla 10 Seniorów 65+ z terenu Gminy i Miasta Witkowo w ramach projektu „Cyfrowa Wielkopolska”.

„Cyfrowa Wielkopolska” - uczestnicy”

Zadanie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją kursu prowadzonego na terenie Gminy i Miasta Witkowo w 2019 r.

„Cyfrowa Wielkopolska” - uczestnicy”

Zajęcia grupowe obejmują łącznie 84 h i ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne, prowadzone są w grupach 5 osobowych.

„Cyfrowa Wielkopolska” - uczestnicy”

W założeniu projekt ma przyczynić się do zaktywizowania Seniorów w zakresie technologii informacyjnych. Realizatorem projektu jest Fundacja Partycypacji Społecznej z siedzibą w Poznaniu. Wszystkim uczestnikom kursu życzymy powodzenia!

„Cyfrowa Wielkopolska” - uczestnicy

„Cyfrowa Wielkopolska” logo